Tezkere 'Millet İttifakı'nı bozar mı?..

Hikmet Genç

9 Ekim 2019

İstersen bin defa anlat, yine aynı şeyi söylüyorlar;

İstersen bin defa anlat, yine aynı şeyi söylüyorlar;

“Tamam da Suriye’de ne işimiz var?!..”

Başta ABD ve Rusya olmak üzere orada, koalisyon güçleri adı altında bütün dünya orada. Üstelik hepsi barış ve huzur için orada!.. Hele ABD.., demokrasi getirmek için fazladan orada!.. Terör örgütleri orada… Bizim dışımızda hiçbirinin sınırı yok. Ama orada ne işimiz var?!..

Evet, istersen bin defa anlat. Sınırımızda terör koridoru oluşturuyorlar. PYD/YPG PKK’nın Suriye koludur. ABD Suriye’ye binlerce TIR silah gönderdi, gönderiyor. YPG/DEAŞ gibi yeni proje terör örgütleri için zemin hazırlanıyor. Bölgedeki tüm terör örgütleri öncelikle Türkiye için en büyük tehdit, ülkemizin bekası, meşru müdafaa hakkı..vs, ne anlatırsan anlat. Emperyalizmin uşakları, zamanında sürülmüş tarlamızın kozalakları tabii ki bundan rahatsız. Salağa yatanların (yatıp yatmadıklarından da emin değilim) sihirli cümlesi ise aynı; “Ne işimiz var Suriye’de?!..”

Bir de ne dedikleri...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Şafak - Yeni Şafak gazetesi köşe yazarları - Hikmet Genç - Hikmet Genç'in son yazısı - Hikmet Genç'in son köşe yazısı - Hikmet Genç'in yazıları - Hikmet Genç'in bugünkü yazısı - Hikmet Genç'in bugünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü yazısı - Hikmet Genç'in tüm köşe yazıları - Hikmet Genç'in tüm yazıları - Hikmet Genç yazıları

Yeni Şafak - Hikmet Genç Son Köşe Yazıları: