'Ex mürteci avcısı' duayen gazeteci üstelik cimri!..

Hikmet Genç

7 Aralık 2019

Palavranın kaynağı konusunda sert tartışmalar başlayınca başka bir “duayen” gazeteci de topa girdi. ‘O haber bana da geldi ama yazmadım dedi’ Uğur Dündar!

Palavranın kaynağı konusunda sert tartışmalar başlayınca başka bir “duayen” gazeteci de topa girdi. ‘O haber bana da geldi ama yazmadım dedi’ Uğur Dündar!

Her ikisi de duayen, ama bir tanesi (‘tokmak’çı olanı) saftirik demek ki!..

Çölaşan’ı, Coşkun’u, Cansen’i falan da var tabii. Yani alayı duayen!..

Gazetenin bi’de “kıç yazarı” var; Yılmaz Özdil... Ben demiyorum kendi diyor;

“Son sayfada yazdığım için ben kıç yazarım, benim yazdıklarım beni bağlar, ama başyazarın yazdıkları gazeteyi bağlar…” (“Nerden uyduruyor böyle şeyleri” diyorlar ya. Mevkiisi müsait!..)

Tabii o yazıda Özdil; “Sen başyazarsın gazeteyi bağlar, ben kıç yazarım..,” diyerek Rahmi Turan’a giydiriyor. Velhasıl gazetenin kıçı başı ayrı oynuyor!

***

Önceki gün Uğur Dündar sosyal medya hesabından şunu paylaştı;

“Müthiş bir olay yaşadık. Dostum @AtillaSertell ve eşiyle Londra’nın en ünlü caddesi Oxford Street’te yürürken İzmir Marşı’nı ...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Şafak - Yeni Şafak gazetesi köşe yazarları - Hikmet Genç - Hikmet Genç'in son yazısı - Hikmet Genç'in son köşe yazısı - Hikmet Genç'in yazıları - Hikmet Genç'in bugünkü yazısı - Hikmet Genç'in bugünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü yazısı - Hikmet Genç'in tüm köşe yazıları - Hikmet Genç'in tüm yazıları - Hikmet Genç yazıları

Yeni Şafak - Hikmet Genç Son Köşe Yazıları: