Bak Hüsnü, onlar barışır sen kötü olursun!..

Hikmet Genç

25 Aralık 2019

Hüsnü Düztümsek bana demişti ki; “2023’e kadar seçim yok, ne konuşacaksınız bakalım?”

Hüsnü Düztümsek bana demişti ki; “2023’e kadar seçim yok, ne konuşacaksınız bakalım?”

Ben de ona dediydim; “Ulan CHP var ya, daha ne olsun Hüsnü?!..”

Gördün mü Hüsnü?

CHP’nin belediyecilikte yaptıklarını, daha doğrusu yapamadıklarını konuşup duruyoruz. Ne vaat ettilerse tersini yapıyorlar. Bahar gelecek, her şey çok güzel olacak falan diyorlardı ya, her yazıya yeni bir CHP “vukuatı” sığdıracak hızlı kadar zırvalıyorlar Hüsnü.

Sadece belediyecilik değil tabii. CHP’nin kavga etmesi için başkasına da ihtiyacı yok. (Dedim ya Hüsnü, CHP varsa vukuat da vardır!..)

Mesela CHP yandaşı tokmakçı, “Bir CHP’li Külliye’de gizlice Cumhurbaşkanı’yla görüştü” palavrasını sıktı. Ortalık ayağa kalktı. “Kim dedi, kime dedi..,” falan derken haftalarca “kaynağı” tartıştık. Ama bulamadık!

Sonra Muharrem İnce aslanlar gibi çıktı meydane; “Hieeyt, dağıtırım ülen!..” diyerek çekti kılıcı. “CHP’de bana tuzak kuran bir çete var” dedi…

<...
Devamını okumak için tıklayın
Yeni Şafak - Yeni Şafak gazetesi köşe yazarları - Hikmet Genç - Hikmet Genç'in son yazısı - Hikmet Genç'in son köşe yazısı - Hikmet Genç'in yazıları - Hikmet Genç'in bugünkü yazısı - Hikmet Genç'in bugünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü yazısı - Hikmet Genç'in tüm köşe yazıları - Hikmet Genç'in tüm yazıları - Hikmet Genç yazıları

Yeni Şafak - Hikmet Genç Son Köşe Yazıları: