Bomba haber; Kılıçdaroğlu kiminle gizlice görüştü?!..

Hikmet Genç

23 Kasım 2019

Haber kaynağım; “Sana CHP ile ilgili bomba gibi bir haberim var” dedi.

Haber kaynağım; “Sana CHP ile ilgili bomba gibi bir haberim var” dedi.

“Ulan” dedim, “Hiçbir haber CHP için bomba sayılmaz. Ne o, uzaylılar CHP’yi mi basmış?!” (Dikkat edin, “ulan” diyorum, kaynağımla o kadar samimiyim yani!..)

Devam ettim; “Bomba gibi haberler, doğru olsa bile, çoğu zaman tekzip edilir. Bu da yalanlanacak cinsten olmasın?” dedim. (Bak bak, paradigmaya bak.., “Haber doğru, ama tekzip edilebiliyor”!..”

Sonra anlatmaya başladı;

“7 Kasım akşamı yandaş bir gazetenin başyazarı CHP Genel Merkezi’nde Kılıçdaroğlu’nun huzuruna çıktı. Kendi aracıyla değil, “değişik” plakalı bir araçla geldi Genel Merkez’e. Çok “değişik” olduğu için plakayı okuyamadım!..

Başyazar ile Kılıçdaroğlu buluştular. Bir süre sohbet ettiler. Derken Kılıçdaroğlu mevzuya girdi.

“Biliyorsun yakında kurultayımız var. Bazı CHP’liler koltuğa göz dikmiş durumda. Muharrem İnce’den kıllanıyorum. Aday olabilir. Hatta başka CHP’liler de var yarış...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Şafak - Yeni Şafak gazetesi köşe yazarları - Hikmet Genç - Hikmet Genç'in son yazısı - Hikmet Genç'in son köşe yazısı - Hikmet Genç'in yazıları - Hikmet Genç'in bugünkü yazısı - Hikmet Genç'in bugünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü köşe yazısı - Hikmet Genç'in köşe yazısı - Hikmet Genç'in dünkü yazısı - Hikmet Genç'in tüm köşe yazıları - Hikmet Genç'in tüm yazıları - Hikmet Genç yazıları

Yeni Şafak - Hikmet Genç Son Köşe Yazıları: