Millî Eğitim'deki yağma mahkemelik -6-

Murat AĞIREL

23 Nisan 2022

Günlerdir size Adana İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve etrafında yaşanan rüşvet ve yolsuzluk skandalını yazıyorum.

Günlerdir size Adana İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve etrafında yaşanan rüşvet ve yolsuzluk skandalını yazıyorum.

Yazdıkça devamı geliyor daha da ortaya saçmak istiyorum pislikleri...

Günlerdir yazdığım yolsuzlukların merkezinde hep aynı yöntem vardı. İhaleye fesat karıştırarak milyonları hem de yapmadıkları işler üzerinden ceplerine indiren isimleri ve firmaları yazdım.

Şu anda bu firmalar yargılanıyor. Ancak kurulan düzeneği çökertecek bir yargılama olacağını düşünmüyorum. Belki bu işin başlarında 8-10 kişi hapis cezası ve devletten mahrumiyet alacaklar. Ancak şirketler sahiplik ve isim değiştirerek aynı işleri sürdürmeye devam edecek gibi duruyor.

Burada bir Adanalı olarak Adana emniyetini ve Adana'daki savcılarımızın dikkatini çekmek istiyorum. Bu adamların üstünden kalkmayın, ne pahasına olursa olsun çocuklarımızın hayatlarıyla oynayan bu vicdansızlara aman vermeyin.

Bakın size dizinin son yazısında üç farklı ihaleden bahsedeceğim.<...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Murat AĞIREL - Murat AĞIREL'in son yazısı - Murat AĞIREL'in son köşe yazısı - Murat AĞIREL'in yazıları - Murat AĞIREL'in bugünkü yazısı - Murat AĞIREL'in bugünkü köşe yazısı - Murat AĞIREL'in dünkü köşe yazısı - Murat AĞIREL'in köşe yazısı - Murat AĞIREL'in dünkü yazısı - Murat AĞIREL'in tüm köşe yazıları - Murat AĞIREL'in tüm yazıları - Murat AĞIREL yazıları

Yeni Çağ - Murat AĞIREL Son Köşe Yazıları: