Yine bildiklerini okuyorlar

Arslan Tekin

3 Aralık 2019

İslâmcı hükûmeti götürürse yolsuzluk götürür, iltimas götürür, kabilecilik götürür, velhasıl İslâma mugayir ne varsa o götürür.

İslâmcı hükûmeti götürürse yolsuzluk götürür, iltimas götürür, kabilecilik götürür, velhasıl İslâma mugayir ne varsa o götürür.

Ak Parti hükûmetlerinde en çok ne konuşuluyor? İslâma mugayir ne varsa hepsi konuşuluyor. Basın-yayın organları kontrol altına alınsa bile, bir yerden fışkırıyor. Herkes biliyor ki, hemen her şey ters gidiyor.

Meselâ; eğitim çökmüş vaziyette. Varsa imam hatip yoksa imam hatip. Diğerleri ele güne karşı varlığını sürdürmesi düşünülen mektepler.

Ne kadar gizli ajandalı "İslâmcı", "partili" vakıf varsa hemen hepsiyle protokol imzalanıyor. Vakıf elemanları (bir tür cemaat elemanları) mektep koridorlarını arşınlıyorlar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yolsuzlukların, iltimasların. kabileciliğin üzerine gidilmesi bir tarafa, bunlar âdeta "İslâmın gereği" görülüyor.

Sayıştay raporlarına göz atsalar yetecek. O raporlarda, olmaması gerekenlerin çok azı verilmiştir üstelik. Bunu yetkilile...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Arslan Tekin - Arslan Tekin'in son yazısı - Arslan Tekin'in son köşe yazısı - Arslan Tekin'in yazıları - Arslan Tekin'in bugünkü yazısı - Arslan Tekin'in bugünkü köşe yazısı - Arslan Tekin'in dünkü köşe yazısı - Arslan Tekin'in köşe yazısı - Arslan Tekin'in dünkü yazısı - Arslan Tekin'in tüm köşe yazıları - Arslan Tekin'in tüm yazıları - Arslan Tekin yazıları