Glasgow'da hayvan katliamı fetvası ve ''Mazlum'u getirin bana!''

Arslan Bulut

4 Kasım 2021

Glasgow'daki BM İklim Değişikliği Zirvesi'nde "metan gazı salınımının azaltılması" ve "orman kaybının durdurulması"nda uzlaşma sağlandı.

Glasgow'daki BM İklim Değişikliği Zirvesi'nde "metan gazı salınımının azaltılması" ve "orman kaybının durdurulması"nda uzlaşma sağlandı.

Deutsche Welle'nin AFP kaynaklı haberine göre 80'den fazla ülke, AB ve ABD'nin öncülüğüyle metan gazı emisyonlarının azaltılması konusunda anlaştı. Buna göre metan gazı emisyonu 2030 yılına kadar 2020 yılına oranla en az yüzde 30 oranında azaltılacak.

***

Metan gazının yüzde 30 azaltılması, büyükbaş hayvanların yüzde 30 azaltılması anlamına geliyor! Hollanda, azaltmaya başladı bile... Dünyada 1.5 milyar büyükbaş hayvan var! 500 milyonunu katletmek için fetva vermiş oldular!

Şimdi bu haberin bile komplo teorisi olduğunu kabul etmeye hazır milyarlarca insan da var! İşte büyükbaş hayvanların atmosferi kirlettiğini öne sürerek bütün insanlığa doğal et yerine yapay et yedirmeye çalışan Bill Gates'in dediği oldu! Sığırlar, metan gazı çıkarıyor ama iki ayaklı canlılar da daha düşük...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Arslan Bulut - Arslan Bulut'un son yazısı - Arslan Bulut'un son köşe yazısı - Arslan Bulut'un yazıları - Arslan Bulut'un bugünkü yazısı - Arslan Bulut'un bugünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü yazısı - Arslan Bulut'un tüm köşe yazıları - Arslan Bulut'un tüm yazıları - Arslan Bulut yazıları

Yeni Çağ - Arslan Bulut Son Köşe Yazıları: