Doktor gözüyle pandemi yalanları...

Arslan Bulut

20 Temmuz 2021

Daha önce "Bir doktorun feryadı: Virüs değil tedavi öldürüyor" başlığı altında görüşlerini açıkladığım doktor, yeni bir özet yaptı:   

Daha önce "Bir doktorun feryadı: Virüs değil tedavi öldürüyor" başlığı altında görüşlerini açıkladığım doktor, yeni bir özet yaptı:   

* Sürecin başında Çin'den verilen haberler, görüntüler en çok doktorları korkuttu çünkü kendilerinin en riskli grup olduklarını düşündüler. Yapılan haberler en temel bilgileri ya unutturdu ya da çoğunluk en temel bilgileri zaten bilmiyordu. Çünkü tıp eğitimi, son 30-40 senedir bir tekel tarafından yönlendiriliyor.

* Senelerdir hiç hasta muayene etmemiş laboratuvarda çalışan branş doktorları ya da psikiyatri gibi üroloji gibi ortopedi gibi branş doktorları pandemi doktoru olarak çalışmaya başladı. Bu arkadaşlar zaten solunum sistemi muayenesinden anlamadıkları gibi hastalık bulaşacak korkusundan kimse kimseye yaklaşıp muayene de etmedi.

***

* Uzaktan baktıkları hastalara kılavuzun önerdiği tetkikler yapılıp bolca da Toraks BT (Bilgisayarlı tomografi) çekildi ve çekiliyor! Bir gün iki gün ara ile BT...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Arslan Bulut - Arslan Bulut'un son yazısı - Arslan Bulut'un son köşe yazısı - Arslan Bulut'un yazıları - Arslan Bulut'un bugünkü yazısı - Arslan Bulut'un bugünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü yazısı - Arslan Bulut'un tüm köşe yazıları - Arslan Bulut'un tüm yazıları - Arslan Bulut yazıları

Yeni Çağ - Arslan Bulut Son Köşe Yazıları: