50 milyon çiftçiyle ilgili kayıtlar Bill Gates'e verildi!

Arslan Bulut

12 Temmuz 2021

Toplam 825 milyar dolar kişisel servete sahip olan Amerikan zenginleri, ABD'nin Idaho eyaletinde Sun Valley bölgesinde (Güneş Vadisi'nde) buluştu.

Toplam 825 milyar dolar kişisel servete sahip olan Amerikan zenginleri, ABD'nin Idaho eyaletinde Sun Valley bölgesinde (Güneş Vadisi'nde) buluştu.

Dünyanın en zengin kişisi ve Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Facebook'un kurucusu ve başkanı Mark Zuckerberg, Apple'ın başkanı Tim Cook, katılımcılar arasındaydı. Etkinliğe katılan diğer bazı isimler, New York'un eski belediye başkanı ve milyarder iş insanı Mike Bloomberg, Pay-Pal'ın kurucusu milyarder Max Levchin, Disney'in Yönetim Kurulu Başkanı Bob Iger, Nike'ın kurucularından Phil Knight oldu.

Koronavirüs sürecinde servetlerine servet katan zenginlerin ortak strateji belirlemek için bir araya gelmesi elbette önemlidir. Yalnız toplantıyı daha da önemli kılan katılımcılar arasında Amerikan istihbarat örgütü CIA'nın Direktörü Bill Burns'un da bulunmasıydı.

Dünyanın önde gelen isimlerini buluşturan kamp için Michigan eyaletinin ve Kanada'nın bir bölümünü de kapsayan bölge hava...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Arslan Bulut - Arslan Bulut'un son yazısı - Arslan Bulut'un son köşe yazısı - Arslan Bulut'un yazıları - Arslan Bulut'un bugünkü yazısı - Arslan Bulut'un bugünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü yazısı - Arslan Bulut'un tüm köşe yazıları - Arslan Bulut'un tüm yazıları - Arslan Bulut yazıları

Yeni Çağ - Arslan Bulut Son Köşe Yazıları: