Darbeli matkapla Türkiye'nin tasfiyesi!

Arslan Bulut

12 Nisan 2022

Nihat Genç, Twitter'da Erzincan'daki altın madeninde, sadece Türkiye'ye değil, Basra Körfezi'ne kadar uzanacak bir doğa katliamı yaşandığını yazdı.

Nihat Genç, Twitter'da Erzincan'daki altın madeninde, sadece Türkiye'ye değil, Basra Körfezi'ne kadar uzanacak bir doğa katliamı yaşandığını yazdı.

Mesajları şöyle:

*Şu, Suudlu gazeteciyi erittikleri sülfürik asit bidonu var ya... İşte Erzincan İliç'te Amerikalı madenciler, altı yüz futbol sahası büyüklükte sülfürik asit havuzu yaptılar ve apartman kadar büyük buharize makineleri getirerek asidi buharlaştırıp havaya salıyorlar!

*Dünya bilim adamları raporlar hazırladı ve "dünya tarihinin gelmiş geçmiş en korunmasız, en vahşi ve en büyük çevre felaketi. Çernobil felaketinden de beter" diyorlar! Ülkemiz resmen işgal olsaydı Amerika yasaları bu şirketlere izin vermezdi!

*Ayrıca Erzincan depremde Japonya'yla yarışıyor ve sülfirik asit gölü, Fırat nehrine (Karasu) üç-yüz metre mesafede... Yani bir sızma olursa, geçtik doğu Anadolu'yu Basra'ya kadar tarım yapılması mümkün değil... Ve milyonlarca yıl sürecek b...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Arslan Bulut - Arslan Bulut'un son yazısı - Arslan Bulut'un son köşe yazısı - Arslan Bulut'un yazıları - Arslan Bulut'un bugünkü yazısı - Arslan Bulut'un bugünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü köşe yazısı - Arslan Bulut'un köşe yazısı - Arslan Bulut'un dünkü yazısı - Arslan Bulut'un tüm köşe yazıları - Arslan Bulut'un tüm yazıları - Arslan Bulut yazıları

Yeni Çağ - Arslan Bulut Son Köşe Yazıları: