Çıray ve Özdağ kafaları karıştırdı… İnce ile Sarıgül’ün işleri zor…

Ahmet Takan

30 Ekim 2020

AKP’de nasıl karşılandı?… MHP’de ne dendi?.. CHP nasıl baktı?..

AKP’de nasıl karşılandı?… MHP’de ne dendi?.. CHP nasıl baktı?..

Bunlar yan sorular. Asıl olan ve yanıt bulması gereken; genel kamuoyu ne tepki verdi?.. Seçmen tabanı nasıl etkilendi?..

Kurultay’da ortaya çıkan karışıklığın ardından İzmir Milletvekili Aytun Çıray ile İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İYİ Parti lideri Meral Akşener’e karşı çıkışları  geride bırakmaya hazırlandığımız ekim ayının en sıcak gündem maddelerinden biriydi. İç politikanın gündemine İYİ Parti oturdu… Diğer tartışmalı gündem maddesi de askıda ekmekti.

AREA araştırma, ekim ayındaki sıcak gündem maddeleri ile ilgili Türkiye’nin nabzını tuttu, geniş bir anket çalışması yaptı. Lafı uzatmadan sonuçlara  geçeceğim;

-İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın ile ilgili “Parti içerisinde adeta bir eş başkanlık inşa ediyor, partinin ve teşkilatların kendi denetiminde olmasını istiyor” şeklindeki eleştirilerine katılıyor musunuz? (yüzde)

Katı...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Ahmet Takan - Ahmet Takan'ın son yazısı - Ahmet Takan'ın son köşe yazısı - Ahmet Takan'ın yazıları - Ahmet Takan'ın bugünkü yazısı - Ahmet Takan'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü yazısı - Ahmet Takan'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Takan'ın tüm yazıları - Ahmet Takan yazıları

Yeni Çağ - Ahmet Takan Son Köşe Yazıları: