Ege Ordusu ile birlikte Kıbrıs’ı götürecekler!..

Ahmet Takan

26 Eylül 2020

Cevabı doğru bilene tek sıkımlık diş macunu ikramiyeli soru!..

Cevabı doğru bilene tek sıkımlık diş macunu ikramiyeli soru!..

Madem diplomasiye ve diyaloğa alan açacaktınız en baştan niye yapmadınız?..

Koskoca Oruç Reis turistik gezi teknesi oldu… Çıkarılan gürültülerin hepsinin içi boş , “eyt”,”üyt” lerin kuru sıkı olduğu bir kez daha uluslararası tescillendi.

Krizin ta başında AB, ABD, Fransa, Almanya, Yunanistan ne dediyse onu yapıyorlar. Yüzleri kızarmadan, şimdi sanki bizim istediğimizmiş gibi millete satıyorlar. İnanmayan muhterem Google efendiye sorsun!..

Doğu Akdeniz’de Münhasır Ekonomik Bölge ile ilgili müzakere isteyen bunun için de Oruç Reis ve yanındaki savaş gemilerimizin çekilmesini isteyen AB, ABD, Fransa, Almanya, Yunanistan idi. Onların dediğini yaptık. Hiiç yüzleri kızarmadan diyorlar ki; “Yunanistan ve Macron diz çöktü masaya geliyor”… İnanmayan muhterem Google efendiye sorsun!..

Doğu Akdeniz konferansı AB’nin planıydı… Şimdi öneriyi, AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın ağzından Türkiye’nin ...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Ahmet Takan - Ahmet Takan'ın son yazısı - Ahmet Takan'ın son köşe yazısı - Ahmet Takan'ın yazıları - Ahmet Takan'ın bugünkü yazısı - Ahmet Takan'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü yazısı - Ahmet Takan'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Takan'ın tüm yazıları - Ahmet Takan yazıları

Yeni Çağ - Ahmet Takan Son Köşe Yazıları: