“Bülent abi”nin rolü biter mi?..

Ahmet Takan

24 Kasım 2020

Durun ya!.. Hemen öyle telaşlanmayın… Hop oturup hop kalkmayın… 5 dakikacık da olsa sakin olun. Bildiğimiz, Kızılderili numaraları bunlar!..

Durun ya!.. Hemen öyle telaşlanmayın… Hop oturup hop kalkmayın… 5 dakikacık da olsa sakin olun. Bildiğimiz, Kızılderili numaraları bunlar!..

Ne olmuş?..

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala’nın serbest bırakılmasını isteyen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç’ın üstünü “Bizimle asla ilgili olmayan kimi bireysel açıklamalar ile reform gündemimize yaptığımız vurgular bahane edilerek yeni bir fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz. Geçmişte birlikte çalışmış olsak bile hiç kimsenin şahsi ifadeleri Cumhurbaşkanı ile hükümetimizle, partimizle ilişkili hale getirilemez” diyerek çizmişmiş.

Yemezler!..

“Bülent abi” geçmişte çalıştığınız biri değil ki. Hâlâ beraber çalışıyorsunuz. Hem de Cumhurbaşkanlığı’nın en üst kurumlarının birinde. Adından belli; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu!.. Daha yükseği var mı?..

Bir kere adama sorarlar; “Madem o kadar hiddetlendin. Neden bu açıklamayı yapmak...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Ahmet Takan - Ahmet Takan'ın son yazısı - Ahmet Takan'ın son köşe yazısı - Ahmet Takan'ın yazıları - Ahmet Takan'ın bugünkü yazısı - Ahmet Takan'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü yazısı - Ahmet Takan'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Takan'ın tüm yazıları - Ahmet Takan yazıları

Yeni Çağ - Ahmet Takan Son Köşe Yazıları: