Yine SADAT iddiası!..

Ahmet Takan

19 Haziran 2021

Mide bulandırıcı olaylar üst üste geliyor!..

Mide bulandırıcı olaylar üst üste geliyor!..

Tesadüf olması imkansız… Tesadüf olarak yorumlamak da salaklık olur…

HDP İzmir il binasına yapılan alçak saldırı ve masum genç bir kadının katledilmesi öyle her zamanki gibi beylik/klişe sözlerle kınayarak geçiştirilecek türden değil.

Alçak katilin,  taksiden inişi, kıyafeti, elinde çantayla binaya gidişi, ben öldürmeye geldim ve profesyonelim algısı veriyor.

Saldırganın paldır küldür mahkemeye çıkarılıp tutuklanması da ilginç geldi bana… Evet, suç üstü yapıldı ama gözaltında detaylıca sorgulanıp örgüt bağlantıları araştırılıp genişletilmesi gerekmez miydi?

HDP’li Hüda Kaya, saldırganın SADAT’ça Suriye’de eğitildiğini öne sürdü. Kaya “Bunu bir sarhoş, bir bilinçsiz, bir deli gibi yansıtmaya çalışacaklardır. Fakat araştırmalarımız sonucunda bu kişinin bilgilerine ulaştık. Ve SADAT tarafından Suriye’de silahlı eğitimden geçirilmiş, ülkücü işaretleriyle poz veren, elinde çeşitli silahlarla poz veren, profil...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Ahmet Takan - Ahmet Takan'ın son yazısı - Ahmet Takan'ın son köşe yazısı - Ahmet Takan'ın yazıları - Ahmet Takan'ın bugünkü yazısı - Ahmet Takan'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü yazısı - Ahmet Takan'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Takan'ın tüm yazıları - Ahmet Takan yazıları

Yeni Çağ - Ahmet Takan Son Köşe Yazıları: