“İç savaş” uyarısının at eti ile ne alakası var?..

Ahmet Takan

17 Eylül 2020

Türkiye, işin içinden çıkılmaz bir duruma doğru son sürat ilerliyor… Çok tuhaf işler oluyor… Tekrar etmekte fayda var;  gidişat çok kötü ve tehlikeli!..

Türkiye, işin içinden çıkılmaz bir duruma doğru son sürat ilerliyor… Çok tuhaf işler oluyor… Tekrar etmekte fayda var;  gidişat çok kötü ve tehlikeli!..

Tarikatlar ve cemaatler sadece devlete sızmakla yetinmedi, ülke gündemini de belirlemekte başat rol oynar hale geldiler. İyi niyetle belirteyim. Bir sürü boş tantana arasında gözden kaçırmış olabilirsiniz… Şu, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün başına gelenleri. Yok… Yok… Jet ski olayından bahsetmeyeceğim!..

Bir hafta kadar önce Cübbeli Ahmet, kendisini çok seven yandaş bir gazetecinin tv programında şok açıklamalar yapmıştı. Muhterem “iç savaş” uyarısı yapıyordu.

Türkiye’de 2 bin selefi derneğin olduğunu söyleyen Ünlü’nün sözleri aynen şöyleydi;

“Şahıslar pompalı mompalı. İç savaşa hazırlanıyorlar. Özellikle Batman, Adıyaman taraflarında çok selefi akım var. Selefi tarafıyla İran yanlısı Şii tarafın çatışması hazırlanıyor. Barut gibi. Bu silahlanmayı durdurun. Yarın bu işin önü...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Çağ - Yeni Çağ gazetesi köşe yazarları - Ahmet Takan - Ahmet Takan'ın son yazısı - Ahmet Takan'ın son köşe yazısı - Ahmet Takan'ın yazıları - Ahmet Takan'ın bugünkü yazısı - Ahmet Takan'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Takan'ın köşe yazısı - Ahmet Takan'ın dünkü yazısı - Ahmet Takan'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Takan'ın tüm yazıları - Ahmet Takan yazıları

Yeni Çağ - Ahmet Takan Son Köşe Yazıları: