Vatanı ve milleti Allah refah içinde bıraksın

İslam YAŞAR

30 Mart 2018

-Demokrat Başbakan - İslâm Yaşar’ın Kaleminden... -38-

-Demokrat Başbakan - İslâm Yaşar’ın Kaleminden... -38-

“Hayata veda etmek üzere olduğum şu anda, ailemi ve çocuklarımı şefkatle andığımı kendilerine bildirin. Hiç kimseye küskün değilim. Hiçbir dargınlık duymuyorum. Vatanı ve milleti Allah refah içinde bıraksın.”

Geriye sadece Adnan Menderes kalmıştı. Onun Yassıada’daki tedavisi devam ediyordu. Doktorlar, onun asılarak öldürülmesini sağlamak için bir an önce iyileştirmeye çalışıyorlardı. Verdikleri tahrik edici ilâçlar tesirini gösterince Menderes biraz toparlanır gibi oldu. 

İmralı’da iki güzide devlet adamının infazlarını gerçekleştirdikten sonra, yarım kalan işi de tamamlamak için Yassıada’ya dönen Güryay hemen Menderes’in odasına giderek vaziyetini kontrol etti. Şuurunun açıldığını, vücudunun da biraz canlandığını görünce rahatladı. 

Yanındakilerin yardımı ile giyindikten sonra onların kolunda iskeleye inip bota bindirilen Menderes etrafı kapalı bir yere kondu. Bot hareket edip deniz dalgalanınca duyg...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Asya - Yeni Asya gazetesi köşe yazarları - İslam YAŞAR - İslam YAŞAR'ın son yazısı - İslam YAŞAR'ın son köşe yazısı - İslam YAŞAR'ın yazıları - İslam YAŞAR'ın bugünkü yazısı - İslam YAŞAR'ın bugünkü köşe yazısı - İslam YAŞAR'ın dünkü köşe yazısı - İslam YAŞAR'ın köşe yazısı - İslam YAŞAR'ın dünkü yazısı - İslam YAŞAR'ın tüm köşe yazıları - İslam YAŞAR'ın tüm yazıları - İslam YAŞAR yazıları

Yeni Asya - İslam YAŞAR Son Köşe Yazıları: