“Helâlleşme” takdir görürken

Cevher İlhan

30 Kasım 2021

Her ne kadar Cumhurbaşkanı “bozmak” olarak karalasa da “helâlleşme” konusu son günlerin önemli bir tartışması olarak devam ediyor.

Her ne kadar Cumhurbaşkanı “bozmak” olarak karalasa da “helâlleşme” konusu son günlerin önemli bir tartışması olarak devam ediyor.

Öncelikle “helâlleşme”yi gündeme getiren ana muhalefet liderinin defalarca “helâlleşme”nin “yüzleşmek” ve “barışabilmek” olduğunu ve asla “suç işleyenlerin cezânlandırılması, yolsuzluk, hısızlık, rüşvet, ihaleye fesad karıştırmanın, milletin malının hortumlanmasının, yağma ve talanın soruşturulmaması” ve haksızlık ve hukuksuzlukla milletin hakkını gasbın ve zulümlerin hesâbının sorulmaması” olmadığını izâh etse de özellikle bazı mahfillerde kasten çarpıtılmaya devam ediliyor.

Çarpıcı olan, sözde AKP karşıtı” olduklarını ileri süren bazı mahfillerin perde altında iflas eden “tek kişilik yönetim”in ikamesine yarayan suiistimal ve istismar eden yanıltmalarla bu saptırmaların başını çekmesi.

CİNÂYETLER ELBETTE CEZÂLANDIRILMALI…

650 bin kişi gözaltına alındığı, 1 milyon 683 bin vatandaşın fişlendiği, açılan 210 bin dâvâda 230 bin kişin...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Asya - Yeni Asya gazetesi köşe yazarları - Cevher İlhan - Cevher İlhan'ın son yazısı - Cevher İlhan'ın son köşe yazısı - Cevher İlhan'ın yazıları - Cevher İlhan'ın bugünkü yazısı - Cevher İlhan'ın bugünkü köşe yazısı - Cevher İlhan'ın dünkü köşe yazısı - Cevher İlhan'ın köşe yazısı - Cevher İlhan'ın dünkü yazısı - Cevher İlhan'ın tüm köşe yazıları - Cevher İlhan'ın tüm yazıları - Cevher İlhan yazıları

Yeni Asya - Cevher İlhan Son Köşe Yazıları: