Şeceresi net, seciyesi yüksek ve kadirşinas olmak

Ahmet Battal

14 Mayıs 2022

Demokrat Partinin Genel Başkanı ve Siyasetin Beyefendisi Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal önceki akşam Halk TV’de gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Demokrat Partinin Genel Başkanı ve Siyasetin Beyefendisi Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal önceki akşam Halk TV’de gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Barış Terkoğlu, Süleyman Soylu’nun Demokrat Parti’nin Genel Başkanlığından ayrılma sürecine de atıf yaparak şunu sordu: “Merkez sağda veya sağda hep bir cemaat tartışması oluyor. Hatta sizin hakkınızda bile oldu. … Yeni Asya cemaati oldu vesaire. … Siz bu cemaat meselesine nasıl bakıyorsunuz? Hem genel olarak cemaatlere … hem  Demokrat Parti nasıl bakıyor?”

Şirin Payzın da soruya şunu ilave etti: “En önemlisi, bir cemaatin üyesi misiniz?”

Aslında ehline cevabı malum olan ve dolayısıyla çok da anlamlı olmayan bu sorulara, her zaman sakin ve dikkatli bir üsluba sahip olan Sayın Uysal’ın verdiği net, okunaklı ve dokunaklı cevabının ilgili kısımları şöyleydi:

“Demokrat Parti Genel Başkanı olarak siyasi aidiyetimin dışında hiçbir dar örgütün ne dün ne bugün … siyasi şeceremiz bilinir. Ben yirmi yıldır v...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Asya - Yeni Asya gazetesi köşe yazarları - Ahmet Battal - Ahmet Battal'ın son yazısı - Ahmet Battal'ın son köşe yazısı - Ahmet Battal'ın yazıları - Ahmet Battal'ın bugünkü yazısı - Ahmet Battal'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Battal'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Battal'ın köşe yazısı - Ahmet Battal'ın dünkü yazısı - Ahmet Battal'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Battal'ın tüm yazıları - Ahmet Battal yazıları

Yeni Asya - Ahmet Battal Son Köşe Yazıları: