Kürevî, öldürücü deney

Abdurrahman Aydın

23 Şubat 2020

Bu deneyin altyapısı 18. asırda dinsizler tarafından hazırlandı. 19. asırda uygulamaya konuldu. Kobay olarak fareler değil, bütün insanlık kullanıldı.

Bu deneyin altyapısı 18. asırda dinsizler tarafından hazırlandı. 19. asırda uygulamaya konuldu. Kobay olarak fareler değil, bütün insanlık kullanıldı.

Hipotez şuydu: “Bilim gelişecek ve varlığı izah edecek. Hakikati bulmak için dine ihtiyaç kalmayacak. Dolayısıyla 2000’li yıllarda insanlık dinlerin baskısından kurtulacak. Böylece daha hür ve mutlu olacak!?” Nietzsche’ye göre “Tanrı ölmüştü(!)” Artık insan hürdü.

Deney için önce vahyin güneşine istiğna ve gaflet perdesini çektiler. Sonra “hürriyet ve mutluluk aşısı” diyerek bir virüs ürettiler. Bize göre bileşenleri enaniyet ve inkâr olan bu sözde aşının üretimi için bilim laboratuvarlarını da suiistimal ettiler. Medeniyet ve teknolojinin tatlı ve parlak kapsülü içinde, bu sözde hürriyet ve mutluluk aşısını bütün dünyaya neşrettiler. Güya dünya artık huzura kavuşacaktı. Problem çıkarsa, çözmek için akıl ve bilim her derde deva, keskin iki ilâçtı.

Aradan çok zaman geçmedi. Aşı, zehirli etkisini göstermişti. Dünyan...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Asya - Yeni Asya gazetesi köşe yazarları - Abdurrahman Aydın - Abdurrahman Aydın'ın son yazısı - Abdurrahman Aydın'ın son köşe yazısı - Abdurrahman Aydın'ın yazıları - Abdurrahman Aydın'ın bugünkü yazısı - Abdurrahman Aydın'ın bugünkü köşe yazısı - Abdurrahman Aydın'ın dünkü köşe yazısı - Abdurrahman Aydın'ın köşe yazısı - Abdurrahman Aydın'ın dünkü yazısı - Abdurrahman Aydın'ın tüm köşe yazıları - Abdurrahman Aydın'ın tüm yazıları - Abdurrahman Aydın yazıları

Yeni Asya - Abdurrahman Aydın Son Köşe Yazıları: