HDP’NİN DERDİ KÜRTLER Mİ?

Zafer Şahin

14 Kasım 2020

İçişleri Bakanlığı "Terörden Arındırılmış Belediyeler ve Hizmetleri" adıyla bir kitapçık hazırlamış.

İçişleri Bakanlığı "Terörden Arındırılmış Belediyeler ve Hizmetleri" adıyla bir kitapçık hazırlamış.
Her sayfası ibretlik. Terör örgütünün HDP'li başkanlar ve bizzat Kandil'den atadığı eş başkanlar marifetiyle belediyelere nasıl çöktüğü somut belge ve bilgilerle anlatılıyor.
Kitabı okurken HDP'li belediyelerin vatandaşa hizmet diye bir derdinin olmadığını görüyorsunuz. Kadim şehir Yüksekova'da yakın döneme kadar içme suyu ve kanalizasyon hattı bile olmadığını ve 'Kayyım' diye hedef gösterilen görevlendirilmiş belediye başkanları döneminde vatandaşın bu hizmete kavuştuğunu söyleyeyim.. Gerisini siz anlayın… Peki HDP'li başkanlar ne yapmış bu belediyelerde? İlginç bir şekilde kayyımların başlattığı ne kadar sosyal belediyecilik uygulaması varsa kaldırmışlar. Özellikle kadınların ekonomik ve sosyal hayata katılmalarını sağlayacak kurs ve eğitim merkezlerini süratle kapatmışlar!
Belediyeler örgüte militan bulmak, maddi kaynak temin etmek ve dağ kadrosundaki elemanların y...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Asır - Yeni Asır gazetesi köşe yazarları - Zafer Şahin - Zafer Şahin'in son yazısı - Zafer Şahin'in son köşe yazısı - Zafer Şahin'in yazıları - Zafer Şahin'in bugünkü yazısı - Zafer Şahin'in bugünkü köşe yazısı - Zafer Şahin'in dünkü köşe yazısı - Zafer Şahin'in köşe yazısı - Zafer Şahin'in dünkü yazısı - Zafer Şahin'in tüm köşe yazıları - Zafer Şahin'in tüm yazıları - Zafer Şahin yazıları