İki farklı 15 Temmuz

Zafer Şahin

11 Temmuz 2020

Meşhur hikayedir.. İstanbul düşerken Bizanslılar meleklerin cinsiyetini tartışmaktadır.

Meşhur hikayedir.. İstanbul düşerken Bizanslılar meleklerin cinsiyetini tartışmaktadır.

Şu sıralar Türkiye'deki bazı çevrelerin halet-i ruhiyesi de meleklerin cinsiyetine kafa yoran Bizanslılardan farklı değil.

Özünde Türkiye'yi işgal ve bölme operasyonu olan 15 Temmuz'u unutmuşlar, yaklaşan Yüksek Askeri Şura öncesinde TSK'yı yıpratmaya çalışıyorlar!

Hem bu arkadaşlar hem de 15 Temmuz'u yeterince anlatamadığımız gençler için filmi 4 yıl geriye saralım. Ve 15 Temmuz başarılı olsaydı nasıl bir Türkiye'ye uyanacağımızı hatırlayalım.

16 TEMMUZ 2016

Türk Silahlı Kuvvetleri sabaha karşı 03:00'te yönetime el koydu.

Gözaltılar devam ediyor. Sabah 06:00'dan itibaren sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Darbeci askerler tarafından ele geçirilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet üyelerinin nerede olduğu bilinmiyor. Cumhurbaşkanının öldürüldüğü sanılıyor.

Ülkede TRT hariç hiçbir televizyon, radyo ve...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Asır - Yeni Asır gazetesi köşe yazarları - Zafer Şahin - Zafer Şahin'in son yazısı - Zafer Şahin'in son köşe yazısı - Zafer Şahin'in yazıları - Zafer Şahin'in bugünkü yazısı - Zafer Şahin'in bugünkü köşe yazısı - Zafer Şahin'in dünkü köşe yazısı - Zafer Şahin'in köşe yazısı - Zafer Şahin'in dünkü yazısı - Zafer Şahin'in tüm köşe yazıları - Zafer Şahin'in tüm yazıları - Zafer Şahin yazıları