Almanya, Türk kökenli ajanlarını devreye soktu

Mehmet Koçak

15 Mayıs 2019

ABD’nin başını çektiği Almanya ve Fransa’nın da içinde aktif yer aldığı Batılı emperyalist güç odakları, içişlerimize müdahale etmeye devam ediyorlar.

Hedef, içinde bölücü ihanetin de yer aldığı, dış destekli ‘Şer İttifakı’nın, tekrarlanacak olan İstanbul İBB seçimlerini kazanmasına destek olmak.

Asıl ve nihai hedef ise ülke genelinde ‘Erdoğan Karşıtı Cephe’yi bir isyana yönlendirmek için harekete geçirmek. 

Bu emellerine ulaşabilmek için istikrarsızlığı tetikleyecek siyasi baskıların yanında ekonomik yaptırımların da devreye sokulması planlanıyor.

ABD’nin Türkiye’yi teslim alma girişimlerini destekleyen ülkelerin başında Almanya gelmektedir.  

Almanya bir yandan Türkiye’nin AB’ye tam üyeliğini engellemeye devam ederken, diğer yandan yeni karşı hamlelerle tehdit etmeye devam ediyor. 

Alman gazetelerinin sütunlarına taşınan yorumlarda yeni hamleler ima ediliyor ve sürdürülmekte olan düşmanca tavır açık ve net bir şekilde orta konmakta...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Akit - Yeni Akit gazetesi köşe yazarları - Mehmet Koçak - Mehmet Koçak'ın son yazısı - Mehmet Koçak'ın son köşe yazısı - Mehmet Koçak'ın yazıları - Mehmet Koçak'ın bugünkü yazısı - Mehmet Koçak'ın bugünkü köşe yazısı - Mehmet Koçak'ın dünkü köşe yazısı - Mehmet Koçak'ın köşe yazısı - Mehmet Koçak'ın dünkü yazısı - Mehmet Koçak'ın tüm köşe yazıları - Mehmet Koçak'ın tüm yazıları - Mehmet Koçak yazıları

Yeni Akit - Mehmet Koçak Son Köşe Yazıları: