Haçlıların hilal düşmanlığı siyaset üzerinden yürüyor

Hüseyin Öztürk

15 Mayıs 2019

Bu vatanın aklıselim sahibi insanlarına soralım:

-“ABD ve AB ülkelerinin bize dost olması mümkün müdür”?

-“Ayrıca Amerika, Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya gibi ülkelerin bizden başka sömürmediği ve işgal etmediği Müslüman topluluklar var mı”?

Türkiye Müslüman ülke olarak kaldıkça, ezelden gelen Haç ve Hilal kavgası sürecektir. Ekonomik ve siyaset üzerinden müdahale edeceklerdir.

Hiçbir şekilde gizlisi-saklısı olmadan, CHP ve gemisindeki siyasi teşekküllere destek vererek, İstanbul seçimlerine burunlarını sokmaktalar.

Davası, siyaseti, emeli, düşüncesi, fikri, bu ülkeye ve millete ait olan ve yerli-milli siyaset inancıyla kurulan Cumhur İttifakına destekte bulunan bir tek Batılı siyasetçi yahut parlamenter oldu mu? Olamaz! Olması da beklenemez!

……………..

İstanbul seçiminin iptalini ve yenilenmesini milletimiz hak ve hukuk adına olgunlukla karşılarken, ilk tepki neden Haçlılardan geldi acaba?

Oysa aşları aşımıza, işleri ...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Akit - Yeni Akit gazetesi köşe yazarları - Hüseyin Öztürk - Hüseyin Öztürk'ün son yazısı - Hüseyin Öztürk'ün son köşe yazısı - Hüseyin Öztürk'ün yazıları - Hüseyin Öztürk'ün bugünkü yazısı - Hüseyin Öztürk'ün bugünkü köşe yazısı - Hüseyin Öztürk'ün dünkü köşe yazısı - Hüseyin Öztürk'ün köşe yazısı - Hüseyin Öztürk'ün dünkü yazısı - Hüseyin Öztürk'ün tüm köşe yazıları - Hüseyin Öztürk'ün tüm yazıları - Hüseyin Öztürk yazıları

Yeni Akit - Hüseyin Öztürk Son Köşe Yazıları: