Yanık yürekler, kanı ve kanlı siyaseti yenecektir

Akif Bedir

11 Eylül 2019

Çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan anneler, babalar, halalar HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturmaya başladı.

Çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan anneler, babalar, halalar HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturmaya başladı.

HDP il binasının çocukları dağa çıkarma merkezi olarak kullanıldığını söyleyen aileler “Çocuklarımızı alın PKK’nın elinden” diye feryat ediyor.

 Öfke var, acı var ama bir o kadar da cesaret ve kararlılık var bu analarda.

Çocuklarını Kürtler adına öldüren bir terör örgütünün, Kürtler adına topraklarımızı parçalamak isteyen Batı’nın maşası bir siyasi yapının elinden kurtarmak isteyen bu aileler, kararlı olduklarını ve çocuklarına kavuşana kadar eylemlerini sürdüreceklerini haykırıyorlar.

Kürt anaların bütün yakarışları, çığlıkları, ağıtları ve haykırışları evlat acısından gelmektedir. Kürt anaların bu çaresizliklerine kulak tıkamak insanlık dışıdır, sorumsuzluktur ve vicdansızlıktır. 

Bu eyleme sessiz ve duyarsız kalmak, iyiliklere, güzelliklere, erdemli olan her şeye gözlerini, kulaklarını ve gönüllerini kapatmış insanlıktan çı...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Akit - Yeni Akit gazetesi köşe yazarları - Akif Bedir - Akif Bedir'in son yazısı - Akif Bedir'in son köşe yazısı - Akif Bedir'in yazıları - Akif Bedir'in bugünkü yazısı - Akif Bedir'in bugünkü köşe yazısı - Akif Bedir'in dünkü köşe yazısı - Akif Bedir'in köşe yazısı - Akif Bedir'in dünkü yazısı - Akif Bedir'in tüm köşe yazıları - Akif Bedir'in tüm yazıları - Akif Bedir yazıları