“Abla”lar işbaşında!

Abdurrahman Dilipak

13 Mart 2018

Mahkemeler karar eşiğinde olduğundan mı, yoksa seçim süreci diye mi bilmem, “abla”lar iş başında. Kimi suret-i haktan gibi gözüküp, AK Parti eleştirisi yapıyor, kimi “evlat acısı” ile konuşuyor..

Tabi bilmiyorsunuz gerçek anne mi, hala mı, teyze mi? “Oğlu suçsuz”dur. Hepsi aynı metni okur gibi, sanki ezberlerini tekrarlıyorlar.. FETÖ’ye lanetle başlayıp, eğer bu zulme karşı çıkılmışsa bu cinayete ortak olunacağı uyarısında da bulunuyorlar. Hatta eğer onları sahiplenmeyecek olursanız, öbür dünyada size de davacı olacaklar. Haklarını haram edecekler.

Telefon, mektup, Whatsapp, hangisi olursa, biri bitiriyor, ötekisi başlıyor. Sizin soru sormanıza bile izin vermiyorlar. Hep onlar konuşacak, bazen ağlayacaklar. Sizin üzülmeniz, haklısınız demeniz gerekiyor. Sizi kime yakın görüyorlarsa, onlar da o çevreden geliyorlardır. AK Partinin kuruluşunda gece-gündüz çalışmışlardır, her seçimde oylarını AK Partiye vermişlerdir, ama artık vermeyecekler..

Ablalar camiler...
Devamını okumak için tıklayın

Yeni Akit - Yeni Akit gazetesi köşe yazarları - Abdurrahman Dilipak - Abdurrahman Dilipak'ın son yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın son köşe yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın yazıları - Abdurrahman Dilipak'ın bugünkü yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın bugünkü köşe yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın dünkü köşe yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın köşe yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın dünkü yazısı - Abdurrahman Dilipak'ın tüm köşe yazıları - Abdurrahman Dilipak'ın tüm yazıları - Abdurrahman Dilipak yazıları