Ümit Kocasakal’a ‘CHP pornosu’ filmi çekme teklifi

Nihat Genç

14 Şubat 2020

CHP CIA ajanıyla bin kez görüşmüş danışmanı ihraç etmiyor, edemiyor, etmedi, etmeyecek, edecek gücü yok, ama Ümit Kocasakal’ı ihraç etmek için disipline veriyor.

CHP CIA ajanıyla bin kez görüşmüş danışmanı ihraç etmiyor, edemiyor, etmedi, etmeyecek, edecek gücü yok, ama Ümit Kocasakal’ı ihraç etmek için disipline veriyor.

Ümit Kocasakal kim, CIA’yla bin kez görüşme yapan kim?

Kim kimi ihraç ediyor!

Yılmaz Özdil, Soner Yalçın, Necati Doğru, Cumhuriyet Gazetesi, Odatv, bir yazın-söyleyin bakalım?

KİM KİMİ İHRAÇ EDİYOR ve siz kimin yanındasınız?

CHP’liler!

Ne çabuk ‘alıştırdılar’ sizi, ne çabuk ‘monte’ ettiler sizi! Aklınızı ruhunuzu omurganızı partinizi kaybetmişsiniz!

‘Alıştırdılar’ derken….

Dünya sinemasında son yıllarda tuhaf işler oluyor. Sübyancılık, eşcinsellik vs. gibi filmler tabii ki ‘sosyal gerçekliği’ var ancak, bu filmlerin ‘furya’ halini alması ve tüm dünyalılara dayatılması ve bu filmlerin arşı alalara göklere çıkarılması, Allah aşkına nedir?

Bu filmler tabii ki olacak ama ‘doz’u ‘ayarlanarak’, toplumda hak ettiği kadar ‘ilgi’ görerek. Sübyancılık, eşcinsellik vs. gib...
Devamını okumak için tıklayın

VeryansınTV - VeryansınTV gazetesi köşe yazarları - Nihat Genç - Nihat Genç'in son yazısı - Nihat Genç'in son köşe yazısı - Nihat Genç'in yazıları - Nihat Genç'in bugünkü yazısı - Nihat Genç'in bugünkü köşe yazısı - Nihat Genç'in dünkü köşe yazısı - Nihat Genç'in köşe yazısı - Nihat Genç'in dünkü yazısı - Nihat Genç'in tüm köşe yazıları - Nihat Genç'in tüm yazıları - Nihat Genç yazıları

VeryansınTV - Nihat Genç Son Köşe Yazıları: