Her AKP’li itirafçılığı tadacaktır!

Celal Başlangıç

3 Aralık 2019

Erdoğan iktidarı oy kaybettikçe AKP içinden daha çok itirafçı çıkacak. Patlayan kanalizasyondan fışkıran lağım suları gibi ortalığa dökülecek bütün pislikleri.

Erdoğan iktidarı oy kaybettikçe AKP içinden daha çok itirafçı çıkacak. Patlayan kanalizasyondan fışkıran lağım suları gibi ortalığa dökülecek bütün pislikleri.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı’nın oğlu Bilal Erdoğan’ın torpiliyle 2014 yılında Üsküdar Belediyesi’nde işe başlamış Veysel Kömürcü.

Uzman Psikolojik Danışman olarak görev yaparken belediye bünyesinde Üsküdar Gençlik Akademisi’ni kurmuş. Görevine 2017’de son verilmiş.

Bu yılın başında AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e giderek hem iş istemiş hem de Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nde dönen dolapları anlatmış.

Sonuç alamayınca da Teftiş Kurulu Müdürlüğü’ne giderek yeminli zabıt kâtibi eşliğinde ifade vermiş.

Neler anlatmıyor ki Kömürcü:

“Y.Ö’nün (Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü) uluslararası inşaat ihaleleri ile uğraşacak kadar işi büyüttüğünü, Afrika’ya giderek Sierra Leone Devlet Başka...
Devamını okumak için tıklayın

T24 - T24 gazetesi köşe yazarları - Celal Başlangıç - Celal Başlangıç'ın son yazısı - Celal Başlangıç'ın son köşe yazısı - Celal Başlangıç'ın yazıları - Celal Başlangıç'ın bugünkü yazısı - Celal Başlangıç'ın bugünkü köşe yazısı - Celal Başlangıç'ın dünkü köşe yazısı - Celal Başlangıç'ın köşe yazısı - Celal Başlangıç'ın dünkü yazısı - Celal Başlangıç'ın tüm köşe yazıları - Celal Başlangıç'ın tüm yazıları - Celal Başlangıç yazıları

T24 - Celal Başlangıç Son Köşe Yazıları: