“Yeliz”in son marifeti!

Ümit Zileli

4 Kasım 2020

Ahmet Hamdi Çamlı…

Ahmet Hamdi Çamlı…

Bu isim size bir şey ifade etmeyebilir, hatırlamayabilir, tanımayabilirsiniz… Ancak, lakabı isminin çok önüne geçtiği için, o ismi duyduğunuz da “Hah, şimdi hatırladım” diyeceğinize eminim.

–Yeliz!

Medyada “AKP’nin Yeliz’i” olarak da yazılıp, çiziliyor… AKP İstanbul milletvekili Çamlı, daha önce Recep Tayyip Erdoğan’ın şoförüydü… İyi performans göstermiş olmalı ki Erdoğan onu İstanbul’dan aday gösterdi. Kendisi halen milletvekili…

Peki bu lakap nereden yapıştı Çamlı’nın üzerine? Muhteremin “Yeliz Adaley” adıyla sahte hesap açtığı ve o hesap üzerinden Meclis’te canlı yayın yaptığı ortaya çıkmıştı!..

İşte bu muhterem vekil, son olarak Yeşilçam’ın sultanı, usta oyuncu Türkan Şoray’ı hedef aldı. “Ne alaka?” dediğinizi duyar gibiyim, anlatayım; kardeş gazetemiz SÖZCÜ’den Yüksel Şengül, geçenlerde Türkan Şoray ile bir röportaj yaptı. Gündeme oturan bu söyleşide Şengül şu soruyu sordu:

–Sizce Türkiye’nin en büyük sorunu nedir? Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Ümit Zileli - Ümit Zileli'nin son yazısı - Ümit Zileli'nin son köşe yazısı - Ümit Zileli'nin yazıları - Ümit Zileli'nin bugünkü yazısı - Ümit Zileli'nin bugünkü köşe yazısı - Ümit Zileli'nin dünkü köşe yazısı - Ümit Zileli'nin köşe yazısı - Ümit Zileli'nin dünkü yazısı - Ümit Zileli'nin tüm köşe yazıları - Ümit Zileli'nin tüm yazıları - Ümit Zileli yazıları

Sözcü - Ümit Zileli Son Köşe Yazıları: