Askıda ekmek kuyruğu!..

Uğur Dündar

23 Mayıs 2020

İki ayı aşkın süredir her akşam onları izliyoruz.

İki ayı aşkın süredir her akşam onları izliyoruz.

Enfeksiyon hastalıkları uzmanları, klinik mikrobiyologlar, kardiyologlar, farmakologlar, diyetisyenler ve diğerleri… Hepsini tanıdık artık. Hatta bu süreçte bazıları başarılarıyla gurur duyduğumuz akrabalarımız kadar yakın oldular. Uzmanlık alanlarıyla ilgili sorulara cevap verirken paylaştıkları bilgilerle bizi aydınlatıp, salgının ürkütücü boyutlarını ve ona karşı hangi önlemleri almamız gerektiğini öğrettiler.

Değerli bilim insanlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

★★★

Önceki sabah, bir yandan bu diyetisyenlerden birinin bağışıklık sistemimizi güçlendirmek ve sağlıklı yaşamak için önerdiği gıda takviyelerini televizyondan dinliyor, diğer yandan da elektronik posta kutuma sizlerden gelen iletileri okuyordum.

Diyetisyen “Sağlıklı beslenme için ekmekten uzak durmalıyız” derken, şimdi paylaşacağım sevgili Oktay Gökdemir hocamızın “askıda ekmek” konulu mesajını gördüm.

Birlikte okuyalım, çünkü çok çarpıcı...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Uğur Dündar - Uğur Dündar'ın son yazısı - Uğur Dündar'ın son köşe yazısı - Uğur Dündar'ın yazıları - Uğur Dündar'ın bugünkü yazısı - Uğur Dündar'ın bugünkü köşe yazısı - Uğur Dündar'ın dünkü köşe yazısı - Uğur Dündar'ın köşe yazısı - Uğur Dündar'ın dünkü yazısı - Uğur Dündar'ın tüm köşe yazıları - Uğur Dündar'ın tüm yazıları - Uğur Dündar yazıları

Sözcü - Uğur Dündar Son Köşe Yazıları: