Tehdit ve zorbalık siyasete girdi!

Rahmi Turan

21 Kasım 2020

Ülkede demokrasi sorunu ve ona bağlı olarak büyük hukuk sorunu var.

Ülkede demokrasi sorunu ve ona bağlı olarak büyük hukuk sorunu var.

Devletin çivisi çıkmış durumda…

Bir ülke düşünün… Suç örgütü lideri olmaktan ceza alarak 16 yıl hapiste kalan bir hükümlü, Alaattin Çakıcı, ana muhalefet partisi liderini en ağır sözlerle tehdit ediyor ve  siyaset de ne yazık ki, ona arka çıkıyor!

Olacak iş mi bu?

Dünyada, kabile devletleri dahil, hangi ülkede böyle bir şey olabilir?

Fakat… Burası Türkiye! Olmaz olmaz! Her şey olabilir! Çünkü demokrasi de, hukuk da askıda! Devlet Bahçeli'nin “Askıda ekmeğinden sonra” bu da geldi başımıza… “Askıda hukuk!”

★★★

Devlet Bahçeli'nin desteğiyle hapisten çıkan suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, twitter hesabından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na en ağır sözlerle hücum etti. Özetle şöyle dedi:

“Gafil, muhbir, şerefsiz, üst akıl ve PKK talimatlı, köpeklik yapma, hayatının büyük hatasını yapmış olursun. Beyin hücrelerini yurt dışı ve içeride Türk düşmanlığının esiri, Hacivat gibi...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Rahmi Turan - Rahmi Turan'ın son yazısı - Rahmi Turan'ın son köşe yazısı - Rahmi Turan'ın yazıları - Rahmi Turan'ın bugünkü yazısı - Rahmi Turan'ın bugünkü köşe yazısı - Rahmi Turan'ın dünkü köşe yazısı - Rahmi Turan'ın köşe yazısı - Rahmi Turan'ın dünkü yazısı - Rahmi Turan'ın tüm köşe yazıları - Rahmi Turan'ın tüm yazıları - Rahmi Turan yazıları