Çizilen sınır ne?

Rahmi Turan

11 Ekim 2019

Hep şeffaflıktan bahseder “Halkımızdan hiçbir şey gizlemeyiz” derler, sonra da hemen her şeyi gizlerler!

Hep şeffaflıktan bahseder “Halkımızdan hiçbir şey gizlemeyiz” derler, sonra da hemen her şeyi gizlerler!

Suriye'de yuvalanan teröristlere karşı “Barış Pınarı Harekâtı” başlatıldı. Uçaklarımız terör bölgelerini bombaladı. Ülkemizin huzuru ve güvenliği için gönlümüz kahraman askerlerimizle birlikte… “Allah yardımcıları olsun”

Ancak, bir mesele var.

“Büyük ve benzersiz bilgeliğimle Türkiye'ye bir sınır çizdim” diyen ABD Başkanı Trump'ın çizdiği bu sınır nedir? Ne gibi bir pazarlık yapıldığının milletten gizlenmemesi gerekir.

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis Dışişleri Komisyonu görüşmelerinde Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran'a:

“Sayın Erdoğan'ın ABD Başkanı Trump ile yaptığı telefon görüşmesinin içeriği ve Trump'ın Türkiye'ye çizdiği sınır nedir? Harekât için Trump'ın koyduğu şartları açıklayın!” dedi ama bu isteği garip bir şekilde reddedildi. Bir şeyler milletten saklanıyor!


...
Devamını okumak için tıklayın
Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Rahmi Turan - Rahmi Turan'ın son yazısı - Rahmi Turan'ın son köşe yazısı - Rahmi Turan'ın yazıları - Rahmi Turan'ın bugünkü yazısı - Rahmi Turan'ın bugünkü köşe yazısı - Rahmi Turan'ın dünkü köşe yazısı - Rahmi Turan'ın köşe yazısı - Rahmi Turan'ın dünkü yazısı - Rahmi Turan'ın tüm köşe yazıları - Rahmi Turan'ın tüm yazıları - Rahmi Turan yazıları

Sözcü - Rahmi Turan Son Köşe Yazıları: