Tarsus Belediye Başkanı basından niye kaçıyor?

Mehmet Serbes

3 Eylül 2020

Mersin'in, nüfusu çoğu ilden fazla olan Tarsus ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, sanırım basınla ilişki kurmayı sevmiyor.

Mersin'in, nüfusu çoğu ilden fazla olan Tarsus ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, sanırım basınla ilişki kurmayı sevmiyor.

Bu yüzden de basında Tarsus Belediyesi'yle ilgili doğru dürüst bir haber göremiyoruz.

Halbuki belediyenin birçok çalışması ve hizmeti olduğunu biliyoruz.

Başkan Haluk Bozdoğan da doktordur. Kendisi hakkında daha önce SÖZCÜ gazetemizin Çukurova ilavesinde birçok olumlu haberine yer vermiştik, çünkü bazı güzel hizmetleri vardı.

Bunlardan birisi de Belediye Başkanı olduğu halde doktorluğu bırakmamış olması ve haftanın belirli günleri insanlara ücretsiz olarak sağlık danışmanlığı yapmasıydı.

Ancak belediyenin ilişkileri giderek zayıfladı.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan (FOTO: SÖZCÜ)

Bundan bir önceki MHP'li yönetim döneminde belediyenin basın bürosunda Ersoy Yalçın diye bir arkadaş vardı. Gazeteciydi. Zaten Basın Bürosun...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Mehmet Serbes - Mehmet Serbes'in son yazısı - Mehmet Serbes'in son köşe yazısı - Mehmet Serbes'in yazıları - Mehmet Serbes'in bugünkü yazısı - Mehmet Serbes'in bugünkü köşe yazısı - Mehmet Serbes'in dünkü köşe yazısı - Mehmet Serbes'in köşe yazısı - Mehmet Serbes'in dünkü yazısı - Mehmet Serbes'in tüm köşe yazıları - Mehmet Serbes'in tüm yazıları - Mehmet Serbes yazıları

Sözcü - Mehmet Serbes Son Köşe Yazıları: