Yengeç yeniayında sezgiler keskinleşiyor

Dinçer GÜNER

4 Temmuz 2021

class='cf'>

class='cf'>

Bu yeniayda Neptün’ün olumlu etkisiyle yaratıcılığımız artacak ve sezgilerimiz keskinleşecek. Başkalarına yardım etmemiz ve hatta bazı durumlarda fedakârlık etmemiz gerekebilir. Plüton’un bu yeniayın tam karşısında olması, iş ve kariyere ilişkin birtakım krizleri çözmemiz gerektiğine işaret ediyor. Krizler strateji ve mantıkla çözülmeli. Bu dönem belki de iş veya yer değişikliği gündeme gelebilir. Ama kimseyle güç savaşları içine girmeyin.

Neptün

Bunların dışında salı günü özellikle Merkür ile Neptün arasındaki sert açıyla aklınız dağınık olabilir, unutkanlıklar yaşayabilir, hesap hataları yapabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz. Çarşamba günü de Venüs ile Satürn karşı karşıya gelecek. Özel hayat, ilişkiler açısından oldukça stresli, koparıcı etkiler söz konusu. Zayıf ilişkiler bitebilir.

class='cf'>

İŞTE ALIŞTIĞINIZ DÜZEN DEĞİŞİYOR
Koç (21 Mart-19 Nisan)

Odak no...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: