Sinirlerinize hâkim olun, her söylenene inanmayın

Dinçer GÜNER

31 Ocak 2021Salı günü Mars ve Güneş arasında sert bir görünüm var. Sinirlerimize hâkim olmamız pek kolay olmayabilir. Her şeyi kişiliğimize söylenmiş bir söz gibi algılayıp savaş açabiliriz. Patronlarla veya hayatımızda patron görevi gören kimselerle ilişkiler stresli seyredebilir.

Çarşamba ay günün büyük bir çoğunluğunu boşlukta geçirecek, 16.14’e kadar. Yani işler askıda kalabilir, istediğiniz sonuca ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

Perşembe günü Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. O gün biraz daha gizlilik içinde hareket edebilir; banka işleri, borçlar, vergiler gibi konulara eğilebilirsiniz.

Cuma, Güneş’in Ay düğümleriyle güzel bir etkileşimi olacak. İstediğiniz her türlü bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz, gün içinde iletişim çok hızlı akacak. Ama Merkür’ün de geri harekette olduğunu unutmayarak her şeye hemen inanmayın.

Cumartesi, Venüs ve Satürn birlikte hareket edecek. Ne yazık ki pek mutlulukla dolu bir gün değil. İlişki...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: