Ağzınızdan çıkanlara dikkat!

Dinçer GÜNER

27 Şubat 2021

Astrolojide Mars ve Satürn’ün burç değiştirdiği dönemlere her zaman ekstra dikkat kesiliriz. Çünkü bu iki gezegen de, klasik astrolojide malefik denilen, kötücül gezegenlerdir. Hatta Satürn’e ‘büyük şeytan’, Mars’a ise ‘küçük şeytan’ demişler zamanında. Bugünkü konumuz küçük şeytan Mars’la ilgili. Zira 45 gündür Boğa burcunda hareket ediyordu ve bu hafta burç değiştirip İkizler’e geçecek. 23 Nisan’a dek de bu burçta seyahat edecek.

Mars, yani Yunan mitolojisindeki Ares’in astrolojik olarak temsil ettiği konular: Harekete geçme, savaşma, savunma, yakıp yıkma, saldırı, kıyasıya mücadele, her türlü yanıcı-kesici-delici aletler, patlamalar, hastalıklar, ameliyatlar, cinsel güç, eril enerji, agresyon, öfke patlamaları... Mars, İkizler burcuna geçerek sembolize ettiği tüm bu kavramları bu burçla birleştirip yoluna devam edecek.

Bunun etkilerini anlayabilmek için İkizler burcunun da astrolojik olarak neleri sembolize ettiğini bilmeliyiz... İ...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: