Venüs ayaklarınızı yerden kesecek

Dinçer GÜNER

21 Şubat 2021

Haftanınilk günü Ay’ın Yengeç burcundaki seyahatiyle geçecek. Eve dair uğraşlar, aileyle birlikte olmak, kendinizi güvende hissetmek önemli olacak. Yarın bazı yatırım araçlarıyla da ilgilenebilirsiniz. Salı günü Mars ile Plüton arasındaki dinamik görünüm etkin olacak. Oldukça güç içeren bir etkisi  olduğu için kavgadan, çatışmadan uzak durmak gerek. Yürümeyen ve eskimiş ilişkileri veya hayat kalıplarını sona erdirmek için gereken cesareti bulabilirsiniz.

class='cf'>

Çarşamba günü Güneş ile Uranüs arasında destekleyici bir konumlanma olacak. Ufak tefek iş fırsatları çıkabilir; kariyerle ilgili konularda hızlı kararlar alabileceksiniz. Perşembe Venüs, Balık burcuna geçecek ve 21 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek.

Ä°lişkilerin rengi değişiyor; daha romantik, sezgisel, yumuşak, ayaklarınızÄ...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: