Engelli koşuya hazır mıyız?

Dinçer GÜNER

21 Mart 2021

Bu hafta cesaret ve dayanıklılık gerektiren işlerde şansımız oldukça yüksek olacak. Enerjimizi akılcı bir şekilde kullanabileceğiz. Öfke kontrolümüz de harika. Bu dönem vergileri ödemek, finansal sorunları halletmek için de uygun zaman. Keza iş kurmak, şirket kurmak için de... Riskleri kontrollü bir şekilde alabilir, başarı elde edebiliriz. Baskı, stres ve zorluklara karşı harika bir direncimiz olacak.

class='cf'>

Hafta ortası itibariyle Mars ile Merkür arasında gergin bir görünüm olacak. İletişimle ilgili sorunlar baş gösterebilir. Kardeşlerle ilişkilerde zorlanmalar, ağız dalaşları, tartışmalar olabilir. Bugüne yakışan en anlamlı söz “İki kere düşün, bir kere konuş” olacak. Açıksözlü olacağım derken sınırları aşmamaya özen gösterelim. Minik, önemsiz gibi görünen kelimeler yüzünden birden kavga çıkabilir; kelimeleri kullanırken nereye vardığına, gittiğine dikkat etmeliyiz.

Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: