Hareketli, eğlenceli günler geliyor

Dinçer GÜNER

14 Mart 2021

Haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyahatiyle giriyoruz. Hızlı, dinamik, hareketli bir pazartesiyle başlıyor haftamız. Biraz sabırsız davranabiliriz ama çokça iş bitirdiğimiz bir zaman olacak.

Salı günü Merkür, Balık burcuna geçecek ve 4 Nisan’a kadar burada seyahat edecek. İletişim konuları hayatımızda daha sezgisel ve yaratıcı olacak. Diğer yandan hayallere dalabilir, gerçeklerden kolayca uzaklaşabilir, odaklanmakta zorlanabilir, hesap hataları yapabiliriz.

Çarşamba Ay, tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Parasal konularda çözümler yaratacağımız bir gün. Yalnız midemize ekstra düşkün olabiliriz ve ölçüyü biraz kaçırabiliriz.

class='cf'>

Perşembe Mars’la Şiron arasındaki olumlu etkileşimle iletişim konularında şifalanabileceğiz. Belki cesaret gösteremediğimiz bir konuda korkusuzca aklımızda olanları dile getirebileceğiz.

Cuma günü Ay, tüm gün İkizler burcunda... Önemli haberler alabilir ya da verebiliriz. İletişim konuları...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: