Dilimiz sivrileşiyor

Dinçer GÜNER

11 Ağustos 2021

class='cf'>

class='cf'>

Bilgi, iletişim, ifade, konuşmayı sembolize eden Merkür 30 Ağustosa kadar Başak burcunda seyahat edecek.

Kelimeleri kullanırken çok daha dikkatli ve hassas, hataları hemen bulma konusunda usta, detaylara oldukça hakim olacağımız bir dönem olacak belli ki.

Her türlü konuda tüm süreçleri büyük bir dikkate takip edeceğimiz bir dönem olacak. Yalnız işler istendiği gibi gitmediğinde veya kontrolden çıktığı anda dilimiz sivrileşebilir ve biraz gergin olabiliriz.

Kısa vadeli planlar yapma konusunda oldukça usta olabileceğiz. Bazı ayak işleri bu dönem bizi yoracak olsa da, başkalarına tavsiyeler ve akıllar verme konusunda oldukça hevesli olacağız.

Bu dönem herhangi bir işin ayrıntılarını öğrenmek bize hiç sıkıcı gelmez. Tabi bu dönem dil performansımızda da gözle görülür bir artış olmasını bekleyebiliriz. Özellikle sivri dilli cevaplar verme konusunda da hızlı olabileceğiz.

Merkür; başak burcunu sever çünkü bu burçta yönetici konumdadır. Te...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Dinçer GÜNER - Dinçer GÜNER'in son yazısı - Dinçer GÜNER'in son köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in yazıları - Dinçer GÜNER'in bugünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in bugünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in köşe yazısı - Dinçer GÜNER'in dünkü yazısı - Dinçer GÜNER'in tüm köşe yazıları - Dinçer GÜNER'in tüm yazıları - Dinçer GÜNER yazıları

Sözcü - Dinçer GÜNER Son Köşe Yazıları: