Artık AKP’liler bile böyle konuşuyor

Can Ataklı

21 Eylül 2021

BUNU YAZMAK GEREK

BUNU YAZMAK GEREK

Artık AKP’liler bile böyle konuşuyor

Her gün halkın içindeyim.

Herkesle sohbet ediyorum, bazen dert dinliyorum, bazen “ne olacak bu işin sonu?” sorularına cevap yetiştirmeye çalışıyorum.

Daha önceleri de yazdığım gibi çoğu kez benimle aynı görüşte olmayan, AKP’li, MHP’li ya da muhalif olsa da temelde anlaşamadığım görüşleri savunan vatandaşlarla da çok hoş sohbetlerim oluyor.

Açık söyleyeyim şu ana kadar benimle aynı görüşte olmayan hiç kimsenin kötü veya nezaketsiz bir davranışına tanık olmadım.

Son günlerde hem birebir konuştuğum hem de oturduğum yerlerde kulak misafiri olduğum AKP’lilerden inanılmaz çıkışlar duyuyorum.

Anlaşıldığı kadarıyla artık AKP’ye oy verenlerin de burasına gelmiş.

Bir yıl öncesine kadar sokakta konuştuğum insanlar çekingen davranır “Sizi dinliyorlardır, bizim de başımız derde girmesin” derlerdi mahcup ifadelerle.

Artık bu bitti.

Vatandaş iktidardan rahatsızlığını artık korkmada...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Can Ataklı - Can Ataklı'nın son yazısı - Can Ataklı'nın son köşe yazısı - Can Ataklı'nın yazıları - Can Ataklı'nın bugünkü yazısı - Can Ataklı'nın bugünkü köşe yazısı - Can Ataklı'nın dünkü köşe yazısı - Can Ataklı'nın köşe yazısı - Can Ataklı'nın dünkü yazısı - Can Ataklı'nın tüm köşe yazıları - Can Ataklı'nın tüm yazıları - Can Ataklı yazıları

Sözcü - Can Ataklı Son Köşe Yazıları: