10 yıl sonra tekrar Mamma Mia!

Burak Göral

21 Temmuz 2018

Tam 10 yıl sonra gelen ikinci Mamma Mia filmi de ilki kadar renkli ve eğlencesi bol bir müzikal…

Tam 10 yıl sonra gelen ikinci Mamma Mia filmi de ilki kadar renkli ve eğlencesi bol bir müzikal…

Eğer iyi bir müzikseverseniz, İsveçli pop müzik grubu ABBA'yı sevin ya da sevmeyin, en az bir düzine şarkısını neredeyse tamamına eşlik edecek kadar ezbere bilirsiniz. İşte o şarkılardan yapılan sahne müzikali “Mamma Mia!”nın sinema filmi 2008 yılında karşımıza geldi. Şahane bir Yunan adasında, iyi oyuncular, güzel müzikler ve dans sahneleriyle dolu rengarenk bir filmdi doğrusu.
“Mamma Mia!”nın ilk filminde Sophie adlı 20 yaşındaki genç kız, düğününe hazırlanırken annesi Donna'nın eski sevgilisi olan üç çekici adamı da davet eder. Sophie evlenmeden önceki günlerde hangisinin gerçek babası olduğunu öğrenmeye çalışır. Merly Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård, Julie Walters ve Amanda Seyfield'dan oluşan yıldızlar kadrosu ABBA müzikleri, deniz, güneş ve komedi, neşeyle dolu bir filmdi.

mamma_mia_1

Şimdi tam 10 yı...
Devamını okumak için tıklayın

Sözcü - Sözcü gazetesi köşe yazarları - Burak Göral - Burak Göral'ın son yazısı - Burak Göral'ın son köşe yazısı - Burak Göral'ın yazıları - Burak Göral'ın bugünkü yazısı - Burak Göral'ın bugünkü köşe yazısı - Burak Göral'ın dünkü köşe yazısı - Burak Göral'ın köşe yazısı - Burak Göral'ın dünkü yazısı - Burak Göral'ın tüm köşe yazıları - Burak Göral'ın tüm yazıları - Burak Göral yazıları