Yeni ay akrep burcunda

ZEYNEP TURAN

15 Kasım 2020

Dünya, eşi benzeri olmayan sınavlara sürüklenirken biz insanoğlu, geçmişimizin ağırlıklarından kurtulup derin bir nefes almak isteyeceğiz.

Dünya, eşi benzeri olmayan sınavlara sürüklenirken biz insanoğlu, geçmişimizin ağırlıklarından kurtulup derin bir nefes almak isteyeceğiz.
Bugün Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay, 9 Eylül'den bu yana süregelen dertlerimizi ardımızda bırakacağımızı ve duygusal açıdan daha durağan zamanlara adım attığımızı işaret ediyor. Geçmiş yıllara göre herkesin kendi kabuğuna çekildiğini hissedeceğiz.
Yeni ayın su burcunda olması, nedenlerden çok sonuçlara odaklanacağımızı işaret ediyor. Sosyal hayatımız ve kariyer yaşantımızdaki kırılmaları en doğru şekilde yönetmemiz gereken bir evrede olduğumuzu da bizlere hatırlatacak. Yüzeysel muhabbetlerden, ilgisiz insanlardan ve kayıtsız arkadaşlıklardan uzaklaşmak isteyebiliriz. 'Bir işin gidişatı değil, işin vereceği sonuç bizi daha çok ilgilendirecek' diyor bu yeni ay. Toplumsal olaylar karşısında sessiz kalamadığımızı görürken, hayata dair önemli duyguları es geçmememiz gerektiğine işaret edebilir. Sayısal verilerle daha fazla ilgilenirken,...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - ZEYNEP TURAN - ZEYNEP TURAN'ın son yazısı - ZEYNEP TURAN'ın son köşe yazısı - ZEYNEP TURAN'ın yazıları - ZEYNEP TURAN'ın bugünkü yazısı - ZEYNEP TURAN'ın bugünkü köşe yazısı - ZEYNEP TURAN'ın dünkü köşe yazısı - ZEYNEP TURAN'ın köşe yazısı - ZEYNEP TURAN'ın dünkü yazısı - ZEYNEP TURAN'ın tüm köşe yazıları - ZEYNEP TURAN'ın tüm yazıları - ZEYNEP TURAN yazıları

Sabah - ZEYNEP TURAN Son Köşe Yazıları: