Çocuklardan reyting sağmayın artık!

Yüksel Aytuğ

9 Kasım 2018

Gözümüz gibi sakındığımız çocukların en fazla istismar edildiği yeri söyleyeyim mi? Televizyon dizileri...

Gözümüz gibi sakındığımız çocukların en fazla istismar edildiği yeri söyleyeyim mi? Televizyon dizileri...
Bugüne kadar bir televizyon dizisinde yer alıp da amansız bir hastalığa yakalanmayan, şiddete, işkenceye maruz kalmayan, kaçırılıp alıkonulmayan, kaza geçirip hastanede ölüm kalım mücadelesi vermeyen bir tek çocuk hatırlıyor musunuz? Dizi tarihçemizde, öz annesi ve aşığı tarafından poşete konulup çöp konteynırına bırakılan çocuk bile gördük.
TV8'deki 'Kızım' dizisi ile aramda duygusal bir bağ kuruldu desem yalan olmaz.
Belki de 'çiçeği burnunda kız babası' olduğum içindir.
Diziye bu kadar tutulmama sebep olan faktörlerden biri de, başrol oyuncusu minik Beren Gökyıldız'ın muhteşem performansı. Beren, bana göre bu sezonun tartışmasız en iyi oyuncusu.
Gelin görün ki, bir minik kızın, hercai babasına 'babalığı' öğrettiği bu naif dizide bile çocukcağız yine amansız bir hastalık sahibi oldu. Öyle ki; doktoruna ricada bulundu:
"Babamla yeni tanıştık.
Hasta ...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Yüksel Aytuğ - Yüksel Aytuğ'un son yazısı - Yüksel Aytuğ'un son köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un yazıları - Yüksel Aytuğ'un bugünkü yazısı - Yüksel Aytuğ'un bugünkü köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un dünkü köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un dünkü yazısı - Yüksel Aytuğ'un tüm köşe yazıları - Yüksel Aytuğ'un tüm yazıları - Yüksel Aytuğ yazıları

Sabah - Yüksel Aytuğ Son Köşe Yazıları: