Eşkıya’da oyunculuk resitali

Yüksel Aytuğ

19 Aralık 2019

Müthişti... Tek kelime ile müthiş... atv'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Reis ile Tufan'ın yüzleşme sahnesi salı gecesine damgasını vurdu.

Müthişti... Tek kelime ile müthiş... atv'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Reis ile Tufan'ın yüzleşme sahnesi salı gecesine damgasını vurdu.
Geçen haftaki bölüm büyük bir dramla noktalanmıştı. Hızır Reis ve ekibi, kendilerine ihanet eden Tufan'ın iş yerini basmış, Tufan'ın yaşındaki oğlu Orhan, babasının silahından çıkan kurşunlarla hayatını kaybetmişti. Hızır ise o an için Tufan'ı öldürmekten vazgeçmiş, hesabı sonraya bırakmıştı. Çünkü bir babanın kendi oğlunu öldürmesinden daha büyük bir ceza olamazdı.
Bu haftaki bölüm, Hızır ile Tufan'ın emniyet müdürlüğünde yüzleştikleri sahne ile açıldı.
Hızır'ı canlandıran Oktay Kaynarca ile Tufan'ı oynayan Hüseyin Avni Danyal, kolay unutulmayacak bir performans sergilediler. Bir yanda oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu hasmına karşı intikam ateşiyle yanan bir baba yüreği, diğer yanda liderler masasının kesin kuralları yüzünden ihaneti ölümle cezalandırmaya mecbur olan Reis'in çaresizliği. İki deneyimli oyuncu, bu...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Yüksel Aytuğ - Yüksel Aytuğ'un son yazısı - Yüksel Aytuğ'un son köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un yazıları - Yüksel Aytuğ'un bugünkü yazısı - Yüksel Aytuğ'un bugünkü köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un dünkü köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un dünkü yazısı - Yüksel Aytuğ'un tüm köşe yazıları - Yüksel Aytuğ'un tüm yazıları - Yüksel Aytuğ yazıları