Gazan mübarek olsun Türkiyem...

Yüksel Aytuğ

29 Şubat 2020

Normalde bugün bu köşede sizlerden gelen okur mektuplarının yer alması gerekiyordu. Ama olağanüstü bir gündeyiz. Bu nedenle bu kez mektubu ben sizlere yazıyorum:

Normalde bugün bu köşede sizlerden gelen okur mektuplarının yer alması gerekiyordu. Ama olağanüstü bir gündeyiz. Bu nedenle bu kez mektubu ben sizlere yazıyorum:
Yıllardır bu sütunlarda dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Dedim ki, adı konulmamış bir İstiklal Savaşı veriyoruz. Etrafımız 1900'lü yılların başlarından çok daha kalleşçe kuşatıldı. Medeniyet denilen tek dişi kalmış canavar, belli ki hesabı hâlâ kapatmamış. Diktiği gözünü bu topraklardan bir türlü alamamış. Önce ağaç bahane edip sosyal karışıklık çıkarmaya çalıştılar. Sonra devletin bakanlarına kumpas düzenlediler. MİT Müsteşarı'nı yargılamaya kalktılar. MİT'in gizli operasyonlarını afişe etmeye çalıştılar. Olmadı, ekonomik kumpasa giriştiler. Yetmedi, darbe teşebbüsünde bulundular. Baktılar ki sallamakla yıkamayacaklar, bu kez Güneydoğu sınırlarımızdan topyekun saldırıya geçtiler. Kendilerine taşeron olarak önce PKK'yı, sonra Esad'ı tuttular.

ŞİMDİ ANLAŞILDI MI?
Olan bitenin ülkemize yönelik bir iş...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Yüksel Aytuğ - Yüksel Aytuğ'un son yazısı - Yüksel Aytuğ'un son köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un yazıları - Yüksel Aytuğ'un bugünkü yazısı - Yüksel Aytuğ'un bugünkü köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un dünkü köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un köşe yazısı - Yüksel Aytuğ'un dünkü yazısı - Yüksel Aytuğ'un tüm köşe yazıları - Yüksel Aytuğ'un tüm yazıları - Yüksel Aytuğ yazıları

Sabah - Yüksel Aytuğ Son Köşe Yazıları: