Olcay ve Süper Sahtekârlar Ligi!..

Hıncal Uluç

31 Ekim 2017

Ciddi ciddi düşünmeye başladım.. Bu sözüm ona Türkiye Süper Ligi denen rezillik, utanç ve iğrençlikler, yazılmaya, üzerinde konuşulmaya değer mi?.

Ciddi ciddi düşünmeye başladım.. Bu sözüm ona Türkiye Süper Ligi denen rezillik, utanç ve iğrençlikler, yazılmaya, üzerinde konuşulmaya değer mi?.
Hem de "Ben sporcunun zeki, çevik ve AHLAKLISI'nı severim" diyen Büyük Atatürk'ün Cumhuriyet'i kurduğu gün, tüm tribünleri dolduran binlerce Türk bayrağının gölgesinde oynanan maçta, böylesine utanmazlığa tevessül eden futbolcularla oynanan maçın adı nasıl Spor olur..
Spor, sportmenlerle yapılır.
Kazanmak için spor dışı, futbol dışı her türlü iğrençliğe baş vuranlarla değil..
Trabzon- Galatasaray sözüm ona "Derbi"sinden söz ediyorum tabii.. Galatasaray'ı normal koşullarda yenmenin mümkün olmadığını fark eden hocalar, geçen hafta Aykut, bu hafta da Rıza, oyunu daha maç haftasına girilirken germeyi hedeflemişler, takımlarını da o taktikle sahaya çıkarmışlardı.
Hep gördük.
Galatasaray sinirlenmeye, gerilmeye en uygun oyunculardan kurulu takım olduğu için taktiğin başarıya ul...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Hıncal Uluç - Hıncal Uluç'un son yazısı - Hıncal Uluç'un son köşe yazısı - Hıncal Uluç'un yazıları - Hıncal Uluç'un bugünkü yazısı - Hıncal Uluç'un bugünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü yazısı - Hıncal Uluç'un tüm köşe yazıları - Hıncal Uluç'un tüm yazıları - Hıncal Uluç yazıları

Sabah - Hıncal Uluç Son Köşe Yazıları: