Devlete hakaret de mi serbest oldu?..

Hıncal Uluç

28 Ağustos 2021

Galatasaray'ın başında "Yaramaz bir çocuk var" demek isterdim. Ama bu "şirin" bir laf olurdu. Yaramaz çocuk, şirindir çünkü.. Ama "çocuk" olduğu kesin..

Galatasaray'ın başında "Yaramaz bir çocuk var" demek isterdim. Ama bu "şirin" bir laf olurdu. Yaramaz çocuk, şirindir çünkü.. Ama "çocuk" olduğu kesin..
100 yıllık Galatasaray'ın başında kendini bir şey zanneden..
Galatasaray'ı Galatasaray yapan bütün değerlere ihanet eden, kibir kumkuması ve de "şaşkın" bir çocuk var..
Bu çocuk, bir devlet kurumu olan Türkiye Futbol Federasyonu'na açık seçik hakarette bulunmuş ve kurumu bazı komplolar kurmak ya da içinde olmakla itham etmişti.
Federasyon da haklı olarak onu "Profesyonel Disiplin Kurulu"na sevk etti ve dedi ki..
"Hadi gel.. İthamlarını kanıtla.." Dün sabah erken kalktım.
Perşembe gecesi 4 takımımızın birden "Avrupa'ya tamam mı, devam mı" maçları olduğu için A Spor'da her perşembe yayınlanan programımızı "Özel" başlığı ile cumaya almıştık.
Çekimi erken yapacaktık. Ben de cumartesi yazılarını erken tamamlamak zorundaydım.
"Dört maçla ilgili görüşlerimi yazarım. Gerisine de, elimde çok güzel, çok key...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Hıncal Uluç - Hıncal Uluç'un son yazısı - Hıncal Uluç'un son köşe yazısı - Hıncal Uluç'un yazıları - Hıncal Uluç'un bugünkü yazısı - Hıncal Uluç'un bugünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü yazısı - Hıncal Uluç'un tüm köşe yazıları - Hıncal Uluç'un tüm yazıları - Hıncal Uluç yazıları

Sabah - Hıncal Uluç Son Köşe Yazıları: