Gecenin yıldızı Beşiktaş seyircisiydi...

Hıncal Uluç

17 Eylül 2021

Senelerden beri hasrettim bu görüntüye.. "Senelerdir" dediğim, nerdeyse yarım asır..

Senelerden beri hasrettim bu görüntüye.. "Senelerdir" dediğim, nerdeyse yarım asır..
Ben bu mesleğe başladığım ve maçları, televizyon olmadığı için sadece çıplak gözle izleme şansımızın olduğu günlerde, seyirci, hemen her takımın seyircisi, tribünde şöyle bağırırdı..
"Yenilsen de yensen de, taraftarın seninle.."
Sonra o seyirci değişti. Tribünlere alkışlamak değil, sövmek, söverek içini boşaltmak isteyen bir seyirci kitlesi gelmeye başladı. Önce rakibe sövmeye başladılar. Sonra kendi takımlarına, kendi oyuncularına da sövmeye giriştiler..
Kimsede "Yenilsen de" diyecek yüz de kalmadı, hak da..
Geçen hafta, Trabzon'un uzun bir sakatlıktan dönen gencecik yıldızı, Milli Takım'ın umudu Abdülkadir Ömür'ü, hem de dönüşünün ilk maçında ağlattı, Trabzon(!) taraftarı..

Onun arkasından, devre arasında soyunma odasına, hem de kendi sahasında 2-0 yenik gitmeye hazırlanan Beşiktaşlı oyuncuları, taraftarları kapalı tribün önüne çağırdı, uzun uzun tezahüratla.....
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Hıncal Uluç - Hıncal Uluç'un son yazısı - Hıncal Uluç'un son köşe yazısı - Hıncal Uluç'un yazıları - Hıncal Uluç'un bugünkü yazısı - Hıncal Uluç'un bugünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü yazısı - Hıncal Uluç'un tüm köşe yazıları - Hıncal Uluç'un tüm yazıları - Hıncal Uluç yazıları

Sabah - Hıncal Uluç Son Köşe Yazıları: