Türk futbolu... Federasyon yok!.. Anarşi var!..

Hıncal Uluç

13 Temmuz 2021

Aslında Kulüpler Birliği de değil.. Çünkü toplantıda böyle alınmış bir karar yok. Pek çok başkan, "Biz böyle bir şeyin altına imza atmadık" dedi..

Aslında Kulüpler Birliği de değil.. Çünkü toplantıda böyle alınmış bir karar yok. Pek çok başkan, "Biz böyle bir şeyin altına imza atmadık" dedi..
Buna rağmen 10 gündür Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'den tık yok.. Pek çok şey gibi onu da yaladı yuttu..
Sözünü ettiğim şey bir, tek bir kulüp başkanının, gazetelerden okuduğum anladığım kadarı ile Ali Koç'un işi bir tehdit!. (Bizde gazetecilik de öldü.. Bir tek gazete işin aslını öğrenmeye teşebbüs, öğrenen varsa, o da yazmaya cesaret edemedi. Ali Koç hem Fenerbahçe, tiraj demek, hem de Koç Holding, reklam demek, sıkar mı?)
Kulüpler Birliği imzası altında Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderilen yazıda, Nihat Özdemir'den TFF'nin bugüne dek Türk futbolu adına aldığı en doğru, en geçerli kararını, yabancı futbolcu sayısını sahada 8, toplamda 14 olarak sınırlayan kararını kaldırması istendi ve yazıya bir de korkunç tehdit eklendi.
"Bu dediğimizi yapmazsanız sahaya çıkmayız!."
Böyle bir tehdide karş...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Hıncal Uluç - Hıncal Uluç'un son yazısı - Hıncal Uluç'un son köşe yazısı - Hıncal Uluç'un yazıları - Hıncal Uluç'un bugünkü yazısı - Hıncal Uluç'un bugünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü köşe yazısı - Hıncal Uluç'un köşe yazısı - Hıncal Uluç'un dünkü yazısı - Hıncal Uluç'un tüm köşe yazıları - Hıncal Uluç'un tüm yazıları - Hıncal Uluç yazıları

Sabah - Hıncal Uluç Son Köşe Yazıları: