Siteyi poligona çevirmiş!

BÜLENT CANKURT

9 Haziran 2022

2015 yazında, sosyeteden Reyhan Göksun ile yaptığı sürpriz evlilikle adını duyduğum, birkaç kez de uzaktan gördüğüm iş insanı Abdullah Taşkın ile ilgili öyle bir bilgi kulağıma geldi ki, şaştım kaldım! Abdullah Bey ile tanışmışlığımız yok ancak dışarıdan gördüğüm kadarıyla sessiz sakin bir insana benziyordu. Ama öyle değilmiş meğer! Yeniköy'de, lüks bir sitede oturan Abdullah Bey, siteyi adeta poligona çevirmiş!

2015 yazında, sosyeteden Reyhan Göksun ile yaptığı sürpriz evlilikle adını duyduğum, birkaç kez de uzaktan gördüğüm iş insanı Abdullah Taşkın ile ilgili öyle bir bilgi kulağıma geldi ki, şaştım kaldım! Abdullah Bey ile tanışmışlığımız yok ancak dışarıdan gördüğüm kadarıyla sessiz sakin bir insana benziyordu. Ama öyle değilmiş meğer! Yeniköy'de, lüks bir sitede oturan Abdullah Bey, siteyi adeta poligona çevirmiş!Komşularından duyduğuma göre Abdullah Bey, geçenlerde güpegündüz evinin balkonundan havaya ateş etmeye başlamış. Hem de öyle birkaç el de değil, tam üç şarjör boşaltmış. Paniğe kapılan komşuları hemen polisi aramış. Polisler Taşkın'ı karakola götürmüş ancak serbest kalmış. Bu arada bu Abdullah Taşkın'ın ilk vukuatı da değilmiş. Daha önce de site güvenliğini tartakladığı için karakolluk olmuş. Abdullah Bey, ateş etmeye meraklıysanız poligona gidin, komşularınızı tehlikeye atmaya hiç hakkınız yok.

Yeni mekanla mesleğine döndü
Eğlence sektörünü...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - BÜLENT CANKURT - BÜLENT CANKURT'un son yazısı - BÜLENT CANKURT'un son köşe yazısı - BÜLENT CANKURT'un yazıları - BÜLENT CANKURT'un bugünkü yazısı - BÜLENT CANKURT'un bugünkü köşe yazısı - BÜLENT CANKURT'un dünkü köşe yazısı - BÜLENT CANKURT'un köşe yazısı - BÜLENT CANKURT'un dünkü yazısı - BÜLENT CANKURT'un tüm köşe yazıları - BÜLENT CANKURT'un tüm yazıları - BÜLENT CANKURT yazıları

Sabah - BÜLENT CANKURT Son Köşe Yazıları: